1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. TRABZONSPOR

  4. Trabzonsporlular'a müjde
Trabzonsporlular'a müjde

Trabzonsporlular'a müjde

Trabzonspor'un Gineli yıldız oyuncusu İbrahima Yattara, Kasım ayının ortalarında Trabzon'a dönerek topla birlikte çalışmalara başlayacak.

A+A-

Turkcell Süper Ligi'nin 4. haftasında oynanan Denizlispor karşılaşmasında sakatlanarak oyundan alınan ve daha sonra yapılan tedavilerde sağ arka adelesinde yırtık tespit edilen İbrahima Yattara, Belçika'da başarılı bir kasık ameliyatı geçirmişti. Ameliyat olduğu Belçika'da evi bulunan ve tedavisini burada sürdüren Yattara, fizik tedavilirini kendisine verilen program dahilinde sürdürüyor.
Trabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Köksal Güney, İbrahim Yattara'nın son durumu ile ilgili yaptığı açıklamada, Gineli oyuncunun tedavisi istedikleri şekilde devam etiğini ve bir problemin bulunmadığını belirterek, "İbrahim Yattara Belçika'da fizik tedavisini sürdürüyor. Tedavi programında bir aksilik yok. Kasım ayının ortalarında kendisini Trabzon'a çağracağız, tedavisine burada devam edeceğiz" dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız