1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Üreticilere ücretsiz 1500 fide dağıtıldı
Üreticilere ücretsiz 1500 fide dağıtıldı

Üreticilere ücretsiz 1500 fide dağıtıldı

Rize'de vatandaşlara organik tarımı teşvik amacıyla 1500 fide dağıtıldı

A+A-

Ali Maşalacı
RİZE (İHA) - Rize'nin Güneysu ilçesinde vatandaşlara bin 500 fide dağıtımı gerçekleştirildi.

fide6.jpg

Güneysu Ziraat odası tarafından Güneysulu çiftçilere fide dağıtımı gerçekleştirildi. Yoğun kalabalığın olduğu dağıtımda yaklaşık bin 500 fide dağıtıldı.

fide5.jpg

Gerçekleştirilen fide dağıtım etkinliğine Güneysu Kaymakamı Muhammet İkbal Yelek ve Güneysu Ziraat Odası Başkanı Abdullah Demirkan katıldı.

fide4-001.jpg

Güneysu Ziraat Odası Başkanı Abdullah Demirkan yaptığı açıklamada, organik tarımın sürdürülebilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını ifade ederek “Bin 500 adet fide dağıtımı gerçekleştirdik. Hepsine katılımları için teşekkür ediyorum. Biz Güneysu Ziraat Odası olarak çiftçimizin her zaman yanındayız. Organik tarıma destek veriyoruz. Organik Tarımın sürdürebilirliği için ne kadar önemli olduğunun biz farkındayız. Vatandaşlarımızın da farkında olması içi çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

fide3-001.jpg

fide2-001.jpg

fide1-001.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum