1. YAZARLAR

  2. Bilge FIRAT

  3. Vahşet sevdalısı İsrail
Bilge FIRAT

Bilge FIRAT

Yazarın Tüm Yazıları >

Vahşet sevdalısı İsrail

A+A-

Sakin uykularda mısınız hala daha, başınızı yastığa koyduktan birkaç saniye sonra yumuyor musunuz gözlerinizi o güne ve hiç düşündünüz mü belki de gözlerinizi kapadığınız hayatınızdır! Garantimiz yok yarına huzur içinde uyanacağımıza.
Son zamanlarda uyku nedir bilmiyoruz, unuttuk rahat içerisinde uyumayı. Beynimizde yankılanıyor küçük Yasin’lerin çığlıkları. “Yine duvar diplerinde, babalarının siper olmuş vücutları ardında mı can verecekler?!” Bombalar yağarken küçük bedenlerin üzerlerine ve korkulu gözlerle babalarına, analarına sarılmışken onlar, bizler rahat durabiliyor muyuz evlerimizde? Rahat tüketebilir miyiz aldığımız nefeslerimizi, hangi vicdana sığar ki bu; İNSANİYETSİZLİK.
Yine KATİL İSRAİL, yine seri katiller yumağı Yahudi ırkı… Yine üç maymun misali birileri. Onlar; görmediler-duymadılar-KONUŞAMAZLAR.
Bizler de susacak mıyız onlar gibi, yine mi kan ağlayacak İNSANLIK, yine mi susacak DÜNYA DEVLERİ!?
Kahrol İsrail!
Lanetlerin gölgesinde büyütüyorsun çocuklarını, kanlı sayfalarda yazıyorsun tarihini. Mazlum insanların bedenlerinde büyütüyorsun vahşetini ve içindeki o köpek zihniyetini. Ağlamayın boşuna o duvarın ardında, ağlama duvarınız bile kin kusuyordur size ve kan kusuyordur içinizdeki irinlere. O bile sığdıramıyor sizi gölgesine. Her yerde adınız olsa neye yarar, marka marka tescillisiniz artık bizlerde. Markalarınıza yeni markalar vuracağız, adına İNSANLIK diyeceğiz. Beslemeyeceğiz kanlı zihniyetinizi artık, paralarımızı akıtmayacağız ceplerinize, iğrenç bedenlerinizi daha çok büyütemeyeceksiniz alın terlerimizle.
Ellerimizi masaya vurduk!
Görüyor musunuz? Masalar bile kabul etmiyor artık sizleri, ellerimizi vurduğumuz masalar kırılıyor! Sokaklarda çığlık çığlığa pislik dolu ellerinize, beyinlerinize ve sizlere LANETLER OKUNUYOR…
Tahammül sınırını zorladınız haberiniz yok, dünyayla alay eder gibi kulaklarınızı kapayışınıza kapatıyoruz kapılarımızı. Gün gelecek dünya çökecek, haberiniz var mı LANETLENMİŞ BEDENLER, haberiniz var mı?
Farkında mısınız? aynı toprak üzerinde yaşıyoruz. Ne psikopat bir milletmişsiniz ki KANA SUSAMIŞ bir kitap yazdınız kendinize. Nasıl atalarınız varmış ki SAPITMIŞ BİR KOFTİ’DEN DİN bırakmışlar sizlere. Ve ne kadar ahmakmışsınız ki inanmışsınız dünyanın yöneticisi olduğunuza.
Elinizde kaç parmak var? 6 mı, gözleriniz iki değil de üç mü, 4 ayrı kulağınız var değil mi, ne kadar da cahilim, belki de çok çok özel yetenekleriniz vardır, bizler bilmiyoruzdur. Öyle ya kendinizi diğer insanlardan FARKLI görmeniz için çok üstün bir yeteneğiniz olmalı değil mi?
Aslında ayrısınız, sizler masum ve bir o kadar temiz insanlardan çok çok ayrısınız.
Sizler KANA SUSAMIŞ AÇ KÖPEKLER, VAHŞETİN SEVDALISI YAŞAYAN İBLİSLER. Yeriniz yok temiz insanların yanında, ruhsal sorunlarınız sizleri katil eylemiş, adına da HÜKMETMEK diyorsunuz öyle mi? Bunca güzellik siz katledesiniz diye yaratılmış öyle mi! Ne küstahlıktır bu nasıl bir insan görünümlülüktür. Hadi yırtın atın üzerinizdeki insan siluetini, kusun içinizdeki tüm pisliği. GÖRDÜK göreceğimizi. Gördük temiz topraklardaki kirli izlerinizi.
Kınamaktan öte bir yazıdır bu…
Gözün gördüğünü, yüreğin haykırdığını söyleyen satırlardır.
Varsın haine köpek dediğimiz için ırkçı damgası yiyelim, o zihniyete göre IRKÇIYSAM, Yahudiler medeniyetçidir!
BÖYLE MEDENİYETİN OLDUĞU YERDE, İŞKENCESİZ ÖLMEK BİLE BİZLERE BİR İŞKENCEDİR.
Vesselam, sözlerimi tüketmeden;
“Gün gelecek ebabiller Ebrehelere yeniden boyun eğdirecek”

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
13 Yorum