1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. TRABZONSPOR

  4. Yattara, Trabzon'a selam yolladı
Yattara, Trabzon'a selam yolladı

Yattara, Trabzon'a selam yolladı

Tedavi olmak için Belçika'da bulunan Trabzonspor'un başarılı oyuncusu İbrahim Yattara, takım arkadaşlarını ve Trabzon'u özlediğini söyledi.

A+A-

Tedavi olmak için Belçika'da bulunan Trabzonspor'un başarılı oyuncusu İbrahim Yattara, takım arkadaşlarını ve Trabzon'u özlediğini söyledi.
Tedavi olmak için Belçika'ya giden ve burada ameliyat olan Trabzonspor'un Gineli futbolcusu İbrahim Yattara, hızla iyileştiğini ve Trabzon'u çok özlediğini söyledi. 2 hafta önce ameliyat olduğunu ve ameliyatının başarılı geçtiğini vurgulayan Yattara, "Futboldan uzak kaldığım için moralim biraz bozuk ancak yavaş yavaş iyileşiyorum. İlerde her şey daha güzel olacak. Şu anda evde dinleniyorum. En son beni ameliyat eden doktor, kontrol yaptı ve ameliyatın başarılı geçtiğini söyledi" dedi.
Bundan sonra fizyoterapist eşliğinde çalışmalarını sürdüreceğini ifade eden Yattara, "Pazar günü Anvers şehrinde fizyoterapiye başlayacağım. 2 haftalık fizyoterapiden sonra Türkiye'ye döneceğim. Doktorun bana söylediğine göre 3 ay sonra sahalarda olacağım" diye konuştu.
Trabzonspor sorulduğunda ise gözlerinin içi gülen İbrahim Yattara, her şeyi çok özlediğini vurgulayarak, "Trabzon'u, arkadaşlarımı ve futbolu çok özledim. Trabzon'da çok mutluyum. Hatta ara sıra menajerim Adnan Demir de yanıma geliyor ve hasret gideriyoruz. Ben Müslüman'ım. Trabzon'da Müslüman bir şehir. Müslümanların hemen hemen hepsi aynıdır. Bu nedenle, Trabzon'da çok mutluyum" şeklinde konuştu.
Menajer Adnan Demir de, Yattara'nın 2 hafta önce Belçikalı ünlü doktor Martens tarafından ameliyat edildiğini ifade ederek, "Yattara'nın kasığındaki sakatlığın dışında 1.5 yıldır eklemlerinde de ağrı vardı. Yattara, Brüksel'de hem kasığından hem eklemlerinden tedavi oldu. Ve doktoru operasyonların başarılı geçtiğini söyledi. Bundan dolayı da moralimiz çok yüksek. Pazartesi gününden itibaren fizyoterapi idmanlarına başlayacak. Ondan sonra da Trabzon'da gidecek ve tedavisini burada sürdürecek" dedi.
Eşi Aminata, oğlu Salif Junior ve kızı Amadu'yla birlikte Trabzon'a dönecekleri günü iple çeken Yattara'ya Brüksel'deki en büyük desteği ise ailesi veriyor. Yattara'nın eşi ve çocukları da Trabzonspor'u çok özlediklerini belirtirlerken, Yattara ve ailesi, takımın neşe kaynağı olan Hasan Üçüncü'ye ve Trabzon'a selam gönderdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız