1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Yazıcı: “Fındıklı hizmet anlayışından 5 yıl geride kaldı”
Yazıcı: “Fındıklı hizmet anlayışından 5 yıl geride kaldı”

Yazıcı: “Fındıklı hizmet anlayışından 5 yıl geride kaldı”

Fındıklı'da seçim çalışmalarına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, "Fındıklı, hizmet anlayışından 5 yıl geride kaldı. Bunu telafi etmek için kararlıyız" dedi.

A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Fındıklı’da gerçekleştirdiği seçim çalışmalarında “Belediyecilik bizim işimiz. AK Parti’nin, AK Parti kadroların işi. Bizim Türk siyasetine yola çıkışımızın temelinde de belediyecilik ve başarılar yer alır” dedi.

findikli8.jpg

Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Fındıklı İlçe Başkanı Ali Şimşek, Fındıklı Belediye Başkan adayı Gürhan Kutluata, önceki dönem İl Başkanları İshak Alim, Yılmaz Katmer, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üye adayları ile birlikte Fındıklı’da esnaf ve Sivil Toplum Kuruluşu ziyaretlerinde bulundu.

findikli7.jpg

“Türk siyasetinde yola çıkışımızın temelinde de belediyecilik ve başarılar yer alır”
Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı ziyaretlerinde gerçekleştirdiği konuşmasında “Gürhan kardeşimiz vizyonuyla samimiyetiyle kurduğu empati ile güçlü bir başkan adayı olduğunu bize gösteriyor. 31 Marta az kaldı. Belediyecilik bizim işimiz. AK Parti’nin, AK Parti kadroların işi. Bizim Türk siyasetinde yola çıkışımızın temelinde de belediyecilik ve başarılar yer alır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda 94 yılında sergilediği hizmet anlayışı, gösterdiği performansı itibarıyla milletin gönlüne taht kurdu ve Türkiye’nin lideri olarak AK Parti’nin Genel Başkanı oldu. Liderimiz olarak önümüzde, biz de onun riyasetinde birlikte koşuyoruz. Nereye koşuyoruz? Hizmet etmeye koşuyoruz. Eser inşa etmeye koşuyoruz. Milletimizin sorunlarını bir bir çözmeye sorunları çözmek için kaynak üretmeye çalışıyoruz” dedi. 

findikli6-001.jpg

“Fındıklı hizmet anlayışından 5 yıl geride kaldı”
Fındıklı ilçesinin hizmet anlayışından 5 yıl geride kaldığını ifade eden Yazıcı “Fındıklı hizmet anlayışından 5 yıl geride kaldı. Bunu telafi etmek için kararlı mısınız? Dertli olan adam işidir Belediye Başkanlığı. Belediye görevinde dertli olacaksın. Millete hizmet üretmeye eser üretmeye dertli olacaksın. İşlerin planlamasını yapacaksın. Emin olun Belediye Başkanı olarak belirlediğimiz Gürhan Bey’in ve onun ekibinde yer alan kişilerin gündeminde de o yer alacaktır. Zaten seçimler denetleme süreçlerinin en önemli halkalarından bir tanesidir. 31 Martta da bugüne kadar yapılan hizmetleri denetleyeceksiniz. Gelecek beş yıl süreyle kim size faydalı çalışmalar yapacak? Kim hizmet üretecek sorunlarınıza kim bakıp kim çözecek ben şunu yapacağım yetmez nasıl çözeceksiniz? Bunlarla dertlenecek bu güzel şirin ilçemizin devasa sorunlarını başkanımızın oluşturduğu yönetim kadrosuyla bir bir çözeceksiniz” İfadelerini kullandı.

findikli5-001.jpg

“Bizim güçlü bir liderimiz var”
Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı “Fındıklı’da belediye başkanı ve kadrosunu seçtiğiniz, yetki verdiğiniz takdirde çalışmaların temelinde Fındıklı halkı olacak. Fındıklı’da yaşayanların tamamı hiçbir ayrım yapmadan. Fındıklı’yı nasıl daha güzel hale getiririz? İnsanlarımızın yaşam kalitesini daha iyi nasıl arttırabiliriz? İhtiyaçlar eksiklikler neler? Bunları nasıl giderebiliriz? Tüm gündemlerinde bu sorular olacak. Fındıklı hepimizin,  Rize hepimizin, Türkiye hepimizin. Bizim güçlü bir liderimiz var. Dünya lideri laf olsun diye söylemiyoruz. Dünyada olup bitenler konusunda sözünü söyleyen, lafını esirgemeyen, doğruya doğru, yanlışlara yanlıştır ve dünya beşten büyüktür demek suretiyle Birleşmiş Milletler çalışma tarzının ne derece antidemokratik olduğunun altını her zeminde çizen bir liderimiz var. Hiç kimse bu duruşu bu tarzı şu veya bu tavırla küçümseme hakkına sahip değildir. Çok kıymetli bir duruştur. Ülkemizi, devletimizi, milletimizi dünya milletleri arasında saygınlığını artıran bir duruştur. Bu duruşun temelinde insanlık değerleri var öyle yürüyoruz” dedi.

findikli4-002.jpg

findikli3-003.jpg

findikli2-003.jpg

findikli1-002.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
14 Yorum