1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. RİZE

  4. Yazıcı İkizdere ve Kalkandere'de ziyaretlerde bulundu
Yazıcı İkizdere ve Kalkandere'de ziyaretlerde bulundu

Yazıcı İkizdere ve Kalkandere'de ziyaretlerde bulundu

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Kalkandere ve İkizdere ilçelerinde seçim çalışmalarına katıldı

A+A-

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YAZICI “GURUR DUYULACAK HİKÂYELERİMİZ VAR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı İkizdere’de gerçekleştirdiği seçim faaliyetlerinde “Biz Cumhuriyet tarihinin en önemli yatırımlarını 21 yıla sığdırdık. 80 yılda yapılacakları 21 yılda inşa ettik. Türkiye’yi değiştirip, Türkiye’yi dönüştürdük. Gurur duyulacak hikayelerimiz var” dedi.

ikizdere5-001.jpg

İkizdere’de yapmış olduğu ziyaretlerde 31 Mart seçimlerine çok kısa bir süre kaldığını ifade eden Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı “Ülkemiz için önemli bir seçimi inşallah Pazar günü gerçekleştireceğiz.  Bizim kadromuz bizim partimiz Türkiye’de marka değeri yüksek müktesebatı olan kadrolardır. Liderimiz öncülüğünde hemen her seçimden birinci parti olarak çıkmayı başarmışız, durmak yok yola devam diyerek yürüyüşümüzü sürdürmüşüz. Bizim siyaset tarzımız farklı. Ülkeyi milletten yetki aldığımız günden bu yana milletin gündemiyle hükümetin gündemini birleştiren, yerel yönetimlerle merkezi hükümeti entegre eden, yerel yönetimlerin başaramayacağı alanlarda merkezden destek vermek suretiyle öncelikli işlerine katkı veren bir siyasi pratiğimiz var” dedi.

hayatiyaziciikizdere4.jpg

“Abdi Beyi yetkilendireceksiniz ve yetki verirseniz koşmaya başlayacak”

Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı “Burada da adaylık sürecinde değerlendirmeleri yaptık. Abdi kardeşimizi ve meclis üyeleri aday adaylarımız belirlenirken belirlenme süreci son aşamasında Genel Başkan olarak, Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası var. Siz Abdi Beyi yetkilendireceksiniz ve yetki verirseniz koşmaya başlayacak. İkizdere çok önemli bir coğrafya. Ovit Tüneli dolayısıyla da çok daha önemi artmış vaziyette. Yayla bağlantısı, orman bağlantısı, lojistik merkezi yapılınca vesair coğrafi konum itibari ile çok daha etkili bir hale gelecek. İkizdere belediye başkanlığı da etkili hale gelmesini sağlayacak en önemli unsurlardan bir tanesidir.” dedi.

ikizdere3-001.jpg

“Türkiye’nin en önemli ticari akslarından güzergahlarından bir tanesi olacak”

AK Parti siyasetinin kapsayıcı olduğunu dile getiren Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı “Oyumuzu kullanırken büyük fotoğrafa bakacağız. Bizim siyasetimiz kapsayıcıdır Türkiye’yi kapsıyor. Türkiye dediğimizde bunun içerisinde bütün iller gibi Rize var. İkizdere var. Öyle bakıyoruz olaya. Türkiye’ye gerçekten sağladığımız kazanımları şöyle hafızanızı bir yokladığınızda göreceksiniz. Rize ölçeğinde baktığınız zaman hayal olan Ovit Tünelini gerçekleştirdik. İkizdere ile Ovit inşallah eksik kalan kısmı ihalesi gerçekleşti. İnşallah yolu tamamlayacağız burası bittiğinde bağlantı yolları Erzurum üzerinden güneydoğuya, doğuya bağlantıları gerçekleştiğinde onlar devam ediyor. İyidere’deki lojistik merkez yapıldığında, Türkiye’nin en önemli ticari akslarından güzergâhlarından bir tanesi olacak.” dedi.

ikizdere1-002.jpg

“Türkiye’yi değiştirip, Türkiye’yi dönüştürdük”

Yazıcı “Büyük fotoğrafa bakalım. Eksiğimiz var, eksiğimiz yok diyen bir durumumuz yok. Eksiklerimizi tamamlayacak olanlarda yine bu kadrolardır. Recep Tayyip Erdoğan’dır. Sizin karşınızda seçime giren hiçbir partinin projesi yok, vizyonu yok. Biz Cumhuriyet tarihinin en önemli yatırımlarını 21 yıla sığdırdık. 80 yılda yapılacakları 21 yılda inşa ettik. Türkiye’yi değiştirip, Türkiye’yi dönüştürdük.Gurur duyulacak hikayelerimiz var. Yapmış olduğumuz tüm yatımlarda gece gündüz demeden çalışan ak kadroların katkısı var.”dedi

“İkizdere’den işlem tamam sonuçlarını bekliyoruz”

Rize’de Pazar günü 18’de 18 tüm belediyelerin alınması gerektiğini vurgulayan Yazıcı “Rize gibi Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanının memleketi olan bir yerde ilçelerimizde, beldelerde, burada 18’de 18 yapmamız gerekiyor.Pazar günü inşallah AK Partinin İkizdereli hemşehrilerine önerdiği belediye başkanı adayı kardeşimiz Abdi Ekşi ve ekibine sandıkta yetkiler vereceksiniz. Egemenlik önemli seçimler önemli. İkizdere için ve ülkemiz için hayırlı sonuçlar getirmesini temenni diyorum. İnşallah pazar günü sandıklar açıldığında İkizdere’den işlem tamam sonuçlarını bekliyoruz.” dedi.

Yapmış olduğu ziyaretlerde Hayati Yazıcı’ya Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksektepe, AK Parti İl Başkan Vekili Yunus Çoruh, İl Yönetim Kurulu Üyesi Hamit Akın, önceki dönem İl Başkanı Yılmaz Katmer, İkizdere İlçe Başkanı Serkan Yılmaz, Belediye Başkan adayı Abdi Ekşi eşlik etti.

GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YAZICI “KALKANDERE’NİN GECE GÜNDÜZ DEMEDEN KOŞACAK BİR KADROYA İHTİYACI VAR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı Kalkandere’de gerçekleştirdiği seçim faaliyetlerinde “ Adaylık süreçlerinde hiç kimseye haksızlık yapmayız. Kayırmacılık asla olmaz. Kim vizyoner, kim bizim eser ve hizmet üretme tarzımıza ayak uyduracak, onu tespit edip onu aday olarak sizin huzurunuza getirmenin çaba ve gayreti içerisinde olduk ve öyle davrandık."dedi

kalkand6.jpg

Kalkandere’de AK Parti ilçe teşkilatıyla bir araya gelerek, esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Yazıcıya Genel Merkez Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcısı Mehmet Yüksektepe, AK Parti İl Başkan Vekili Yunus Çoruh, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ali Rıza Üzümcü, önceki dönem İl Başkanı Yılmaz Katmer, Kalkandere İlçe Başkanı Hasan Ayyıldız, Belediye Başkan adayı Mehmet Yılmaz eşlik etti.

kalkand5.jpg

Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı aday belirleme süreci ile ilgili değerlendirmede bulunarak ; “Kalkandere‘nin yönetecek idare edecek buradaki ihtiyaçları görüp tespitini yapacak onları gidermek için Kalkandere’nin gece gündüz demeden koşacak bir kadroya ihtiyacı var. Biz o kadroyu Mehmet Yılmaz kardeşimizin riyasetinde olmak üzere size emanet ediyoruz. Biz aday belirlerken aday adayları ile ilgili çalışmalar yaparız, titiz çalışma yaparız. Bu çalışmaları Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan son noktada kontrol eder. Size önerdiğiniz adayımız Mehmet Yılmaz’ın AK Parti’nin adaylığı ile ilgili işleminin altında Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası var. Adaylık süreçlerinde hiç kimseye haksızlık yapmayız. Kayırmacılık asla olmaz. Kim vizyoner, kim bizim eser ve hizmet üretme tarzımıza ayak uyduracak, onu tespit edip, onu aday olarak sizin huzurunuza getirmenin çaba ve gayreti içerisinde olduk ve öyle davrandık. “dedi

kalkand4.jpg

“21 yıllık Siyasetimizde müktesebatımız referansımızdır”

Hayati Yazıcı “Siz egemenlik hakkınızın yansıması oyunuzu verirken iş görecek, hizmet üretecek, sizinle birlikte dertlenecek, derdinize çare üretecek kadrolara oy vereceksiniz. Ben hep bunu gördüm, buna inandım. Dolayısıyla Türkiye siyasetinden marka değeri olan tek parti var AK Parti’dir. 21 yıllık Siyasetimizde müktesebatımız referansımızdır. Adaylarımız bu müktesebatın elbette paydaşıdır. Ama en büyük gücümüz sizsiniz siz yetki verirsiniz siz destek verirsiniz oy verirsiniz bugüne kadar verdiniz ve Türkiye sağladığınız bu kazanımların arkasında Rize’ye sağladığımız bu hizmetlerin arkasında her birinizin pay ve katkısı var. Bunun için hepinize ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi

kalkand3.jpg

“Ufak tefek işler bizi doğru iş yapmaktan uzaklaştırmasın”

Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı “31 Mart‘ta gerçekleştireceğimiz yerel seçimi Türkiye Siyasetini dizayn etmeye dönüştürme çabası içerisinde olanlar var. Farklı bakış açılarımız olabilir. Şu veya bu sebepten dolayı kırgınlıklarımız da olabilir ama büyük fotoğrafa bakalım. İşin tamamına bakalım. Ufak tefek işler bizi doğru iş yapmaktan uzaklaştırmasın, alıkoymasın. Dolayısıyla inşallah pazar günü akşam sayım döküm yapılıp, sandıktan çıkan sizin iradeniz belirlendiğinde Mehmet Yılmaz bey kardeşimizi burada belediye başkanı olarak görevlendirmeye kararlı mısınız? Hepinizden Allah razı olsun bizim Türkiye’nin çıkarları, Kalkandere’nin iyileşmesi yaşam standardının yükselmesi dışında hiçbir amacımız hiçbir gayemiz olamaz. Türkiye’nin güçlü lideri öncülüğünde ak kadroların bu ülkeye sağladığı kazanımlar büyüktür. Bunu devam ettirmeye kararlı mısınız? Aday içinizden biri Mehmet Bey kardeşimiz sizden birisi. Dolayısıyla inşallah pazar günü AK Partinin Kalkandere’de bu seçimde derece yapması lazım. Ben buna inanıyorum şimdiden seçimin hayırlı sonuçlara vesile olmasını diliyorum “dedi.

kalkand2.jpg

kalkand1.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız