1. HABERLER

  2. YURT VE DÜNYA

  3. Yılana benzeyen biber şaşırttı!
Yılana benzeyen biber şaşırttı!

Yılana benzeyen biber şaşırttı!

Tokat'ta, dilini çıkarmış yılan başına benzeyen biber görenleri şaşırtıyor.

A+A-

Kentte yaklaşık 15 yıldır aşçılık yapan Abdullah Altınbaş, yemek yaparken doğradığı biberler arasında dilini çıkarmış yılan başına benzeyen bibere rastladı. Altınbaş, "Yemek yapmak için biberleri doğramaya başlamıştım. Bu bibere baktığımda yılan başına benzettim. Bibere bakıldığında ağzı başı ve dili belirgin olarak görülüyor. Arkadaşlara gösterdim onlar da şaşırdı. İlk defa böyle bir olayla karşılaştık. Televizyonlarda 'Allah' yazılı ağaç, kuzu görmüştüm ama böyle bir şeyi ilk defa gördüm. Biberin fotoğrafını çektirdim. Böylece bir anı olarak saklamayı düşünüyorum" dedi.
Dilini çıkarmış yılana benzeyen biberin ilgi çektiğini belirten Altınbaş, duyanların bibere bakmak için geldiğini sözlerine ekledi. Altınbaş'ın aşçı olarak çalıştığı işyerindeki mesai arkadaşları da ilk defa böyle bir şeyle karşılaştıklarını ifade ederek, hayrete düştüklerini söyledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız