1. HABERLER

  2. YÖREDEN HABER

  3. TRABZON

  4. Yol ver dozer, hastam var!
Yol ver dozer, hastam var!

Yol ver dozer, hastam var!

Artvin, Gümüşhane, Rize ve Trabzon’dan KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne hasta götürecekler, bu haberi dikkatli okusun!!!

A+A-

Dozerler yol verirse, hastalar ölmeyecek!
Sahil Yolu kapsamında haftalardır ağırdan alınan şehir içi bağlantıları herkesi canından bezdirdi. Yaklaşık 60 bin kişinin yaşadığı KTÜ kampusu ve çevresine ulaşımı sağlayan Kalkınma semt yolu 20 gündür bitirilemedi.
Ambulans bile geçemiyor!
Burada hem resmi ve sivil araçlar, hem de Tıp Fakültesi’ne acil hasta taşıyan ambulanslar fotoğrafta olduğu gibi çoğu zaman ters yönden giriş yapıyor. Ambulans bile olsa hastaneye ancak dozerlerin arkasından ilerleyebiliyor.

Tek çare ara yol kılavuzu dolmuşlar!
Artvin, Gümüşhane, Rize ve Trabzon’dan KTÜ Tıp Fakültesi Hastanesi’ne gelen araçlar çukurlardan yolu kaybediyor. Hastaneye ulaşmak imkânsız gibi. Telaş içerisindeki hasta veya hasta yakınlarının tek sansı var, ara yolları bilen dolmuşa binmek ya da ambulansı takip etmek. Ancak bu da yetmiyor! Ambulanslar dahi sıkışan trafikte hastaneye ancak dozerlerin arkasında ilerleyebiliyor.(Haber&Fotoğraf: Hakan DEĞİRMENCİ)

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız