1. HABERLER

  2. BİLİM - TEKNOLOJİ

  3. ADSL kullanıcılarına müjde
ADSL kullanıcılarına müjde

ADSL kullanıcılarına müjde

ADSL bağlantısını 1 yıllık devam ettirmeyi taahhüt eden abonelere indirim uygulaması başladı.

A+A-

ADSL'ye uzun süre abonelik taahhüdünde bulunanlara ekstra indirim kampanyası başlatıldı. Abonelik minimum 12 ay olmak zorunda.
Türk Telekom Amasya Müdürü Ahmet Yanbay, ADSL'de uzun süreli abonelik taahhüdünde yüzde 6'ya varan ücret indirimlerinin başladığını söyledi.
Türk Telekom Amasya Müdürü Ahmet Yanbay'ın yaptığı açıklamaya göre, 16 Ekim tarihinden itibaren mevcut ADSL aboneliklerini 12 ay ya da 24 ay süreli olarak devam ettirecek olan kullanıcılara aylık olarak yüzde 3 ile yüzde 6 arasında indirim yapılacak.
İndirimden faydalanmak isteyen ADSL müşterilerinin; Türk Telekom işyerlerine, Türk Telekom bayilerine ve ADSL çözüm ortaklarına başvurup, 12 ay veya 24 aylık abonelik taahhütnamesini imzalayarak, 12 aylık kullanım için yüzde 3, 24 aylık kullanım için yüzde 6 oranındaki ücret indirimlerinden faydalanabilecekleri bildirildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız