1. YAZARLAR

  2. B. Ali KAVALCI

  3. Artık bu işi bitirmeliyiz...
B. Ali KAVALCI

B. Ali KAVALCI

Yazarın Tüm Yazıları >

Artık bu işi bitirmeliyiz...

A+A-

Hain işbirlikçi uşaklar ve onların patronları yine onlarca Mehmetçiğimizin şehit düşmesine neden oldular. Türkiye şuanda milleti ve devleti ile topyekûn ayaktadır. Artık bu işi bitirecek ve hesabını soracaktır. Hep söyleriz; Türk’ün Türk’ten başka dostu yoktur. İşte şimdi topyekûn, tam dost olma, dosdoğru karar alma zamanı gelmiştir. Terör artık ülkemize yönelik alçakça ve kalleşçe oyunlarını azdırmıştır. Bu oyun çok büyüktür. PKK yıllardır bu bölgede, Türk devleti düşmanlarının kullandığı bölücü bir maşadır.
Çok itidalli ve dikkatli olmalıyız. Artık Doğu Anadolu bölgemiz illerinde azan terör değildir. Azan Türk Cumhuriyeti’nin gerçek düşmanlarıdır. Bu düşmanların kimler olduğu artık daha açık ve net bilinmektedir.
En kutsal ayımız, Ramazan’dan bu tarafa 75 milyon Türk İnsanının canında kan değil, ateş dolaşmakta günlerdir milletçe yüreklerimizi kor ateşler yakmaktadır. Ama elbette yakın tarihte Türkiye’ye karşı düşmanlarımız ve bunların eli kanlı maşalarının başlatmış oldukları küresel savaşta mağlup ve pişman olacaklardır.
Artık bu saatten sonra, Doğu Anadolu bölgesinde yaşayan insanlarımız başta olmak üzere, kimin dost, kimin düşman olduğunu görmeliyiz. Bu aşamada bizlere düşen, iktidarı, muhalefeti, askeri siviliyle topyekûn kenetlenmektir. Fitne ve fesat odaklarının tahriklerine ve uydurulmuş haberleriyle görüntülerine inanmamaktır. Televizyonlarda her saat başı ve her ana haber bültenlerinde gösterilen, gazetelerde yazılan her haberlere dikkat etmektir.
Artık tüm millet olarak gerçekleri kabul edelim. Artık bu saatten sonra ortada sadece bir terör eylemi yoktur. Satılmış, kullanılan bir terörist grup arkasında büyük devletler, büyük destekler vardır. Bu maşaların arkasında emperyalist güçlerin uşakları vardır. Türkiye’nin istikrarlı büyümesi ve güçlenmesi yılardır bunları rahatsız etmektedir. Bunu engellemek için bölge devletlerinde kendilerine kullanacakları uşaklar satın almışlardır. Birkaç yıl sonra bu emperyalist güçler, kullandıkları bu uşaklarını da paçavra gibi yok edeceklerdir.
Bugün küresel bir savaşla karşı karşıyayız. Gelişmeler karşısında son derece soğukkanlı olmalıyız. Sinirleri sağlam olan, sağlam kararlar veren, her zaman sağlam neticeye ulaşır. Şimdilerde karanlık oyunların oynandığı, yakın gelecekte bu oyunların tutmayacağı bugünkü düşmanlarımız tarafından görülecektir. Bu bölge geçmişte asırlardır bizden soruldu, bundan sonra da asırlarca bizden sorulacaktır. Düşmanların hevesleri sadece kursaklarında kalmayacak, kahrı perişan olacaklardır. Şehit Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şehitlerimizin ailelerinin acıları bizim acımıdır. Acılı annelere, babalara, eşlere, kardeşlere, çocuklarımıza tüm yakınlarına, Allah’tan sabrı cemiller niyaz ediyorum.
Müslüman Türk Milletinin başı bir kez daha sağ olsun.
Bizler bu saatten sonara düşen görev düşmana karşı birlik olmaktır. Çünkü birlikten kuvvet, kuvvetten zafer doğar.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
9 Yorum