1. YAZARLAR

  2. Alihan TELATAR

  3. Bu takımdan ne cacik ne de salata olur!
Alihan TELATAR

Alihan TELATAR

Yazarın Tüm Yazıları >

Bu takımdan ne cacik ne de salata olur!

A+A-

Yahu Rizespor ve Teknik Direktörü Mehmet Şansal, karşında ligde son sırada bulunan küme düşmemek için oynayan bir takım var. Sen de sözde bir yerlere oynuyorsun ama nereye oynadığını bilmiyorsun.

Ne taktik, ne fizik, ne kondisyon ne de mücadele hiçbir şey yok.

Evlere şenlik bir takımın evlere şenlik futbolcuları.

Kocaelispor aslanlar gibi mücadele ediyor. Konuk takımın futbolcuları basmadık yer bırakmıyorlar. Mücadelenin alasını yapıyorlar. İlk yarıda gol üstüne gol kaçırıyor. Boş kaleye giden topu çizgi üstünden yeşil-mavili futbolcular çıkartıyor. Biraz becerikli ve şanslı olsalar ilk yarıda işi bitirecekler.

Rizespor adına kabus gibi geçen ilk yarıdan sonra ikinci yarıya iyi başlayan yeşil-mavililer Mithat’ın golü ile öne geçiyor.

Skor hariç takımın görüntüsünde hiçbir şey değişmiyor. Sahanın her yerinde yine konduk ekip var. Bu dakikalarda orta sahaya takviye gerekli ama Mehmet Şansal, sadece izliyor. Kemal’ı beraberlik golünden sonra oyuna alıyor. Diakhate ise kulübe de oturmaya devem ediyor. Ha bir de Mesut Özkalkan var. Sanki zorla oynatılıyor. Ne kendine ne de takıma hiçbir katkısı yok.

Rizespor eğer galip gelseydi ilk 6 için bir avantaj yakalayacaktı. Ama o avantajı kullanacak kapasite var mı? Maalesef yok.

Yazıktır günahtır beyler.

Dalga geçer gibi, yasak savar gibi futbol oynuyorsunuz. Kimi kandırıyorsunuz? Bizi mi kendinizi mi? Maçın tamamı Rizespor adına kâbus gibiydi. Zaten kâbus hiç bitmedi ki. Böyle devam ederse biteceği de yok.

Artık yeter. Yönetim, teknik kadro ve futbolcular. Kim ne yapacaksa yapsın.Suni teneffüs yaparak bir yere varılamayacağı açık ve net olarak görüldü. Bu takımdan ve futbolcularından ne cacık, ne de salata olur. Hiçbir şey olmaz. Yönetim artık gereğini yapmak zorundadır. Hem de acil ve radikal kararlarla.

Gerçekten yazık oluyor. Kadar mahkûmu bir takım içimizi sızlatıyor, canımızı yakıyor

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
4 Yorum