1. HABERLER

  2. BİLİM - TEKNOLOJİ

  3. Firefox Yeni Sürümü Sahnede!
Firefox Yeni Sürümü Sahnede!

Firefox Yeni Sürümü Sahnede!

Firefox RC2 den hemen sonra RC3 sürümünü çıkartıp kullanıcıları şaşırttı.

A+A-

Firefox suskunluğunu bozup yeni sürümlerini ard arda siz kullanıcılarının beğenisine sundu..RC2 sürümünün hemen ardından RC3 sürümünü yayınladı.Firefox hayranlarının merakla beklediği tam sürümün bu versiyonunda dikkatimizi çeken nokta, Vista ile olan renk uyumu. Windows Vista RC2'de denediğimiz Firefox, hem şık duruyor hem de performansı ile göz dolduruyor.

Firefox 2'de merak edilen yenilikler...

  • Tasarımı Windows Vista formatında karşılarken sadeliğini hâlâ koruyor.
  • Bir linke tıkladığımızda yeni pencerede açılan sayfalar otomatik olarak yeni sekmede açılıyor. 
  • Açtığımız sekmelerde istediğimiz sekmeye daha kolay ve daha çabuk ulaşabilmemiz için sekme çubuğunun en sağ tarafıda açılan sekmeleri gösteren bir liste bulunuyor.
  • Sekme çubuğunu taşacak kadar sekme açtığınızda önceden sekmeler küçülürdü. Şimdi sekme çubuğuna yayılıyor ve boyutları sabit kalıyor.
  • Arama çubuğunda önceden Google'dan faydalanılıyordu. Şimdi arama çubuğuna 5 adet yeni arama motoru daha ilave edilmiş.
  • Firefox'u yeniden açtığımızda, kapattığımız gibi bulmamızı sağlayan bir seçenek bulunuyor.

Firefox RC3'ü indirin

İndir

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız