1. HABERLER

  2. BİLİM - TEKNOLOJİ

  3. Kayıt eviyle kesintisiz TV keyfi
Kayıt eviyle kesintisiz TV keyfi

Kayıt eviyle kesintisiz TV keyfi

Hizmette sınır yok. İzlemek istediğiniz programlar sizin için kaydedilip, servis yapılıyor...

A+A-

Kayıt eviyle kesintisiz TV keyfi 
Artık hiçbir TV programı kaçırılmayacak. Seyahat, iş, tatil, toplantı, trafik gibi nedenlerle kaçırılan programlar TV izleyicileri için artık sürekli kaydediliyor. KaydetSeyret tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmet veren bir PVR (Personal Video Recorder) Evi.
İstediğiniz İlk Kayıt Ücretsiz
Kullanıcılar, KaydetSeyret'e www.kaydetseyret.tv internet sitesinden veya (0212) 283 20 00 numaralı telefondan üye olarak, kayıt hizmetlerinden faydalanabiliyorlar. Üyelik şu an için ücretsiz, kullanıcıların bir defaya mahsus olmak üzere "cihaz kiralama bedeli" olarak sembolik bir ücret ödemeleri gerekiyor. Üyelik işleminin ardından yine bir defaya mahsus olmak üzere kullanıcının istediği ilk kayıt kendisine ücretsiz olarak "numune niteliğinde gönderiliyor.
Kullanıcılar, DVD, VCD, SVCD veya VHS olmak üzere 4 farklı formattan birini seçerek siparişlerini verebiliyorlar. İstanbul adresli teslimler seçime göre kurye veya kargo ile İstanbul dışı tüm teslimler ise kargoyla yapılıyor. Ödemeler internet sitesinden kredi kartıyla, banka havalesi ile veya teslimat sırasında nakit olarak yapılabiliyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız