1. WEB TV

  2. HABER

  3. LAZ RALLİ YARIŞLARI NEFES KESTİ

LAZ RALLİ YARIŞLARI NEFES KESTİ

Çamlıhemşin'de bu yıl 5.'si düzenlenen 'Laz Ralli Tahta Araba Yarışları' nefesleri kesti. 40-80 yaş grubu kategorisinde düzenlenen yarışlar sırasında aracı kontrol etmekte güçlük çeken bir kişi kendisini görüntüleyen gazetecilere çarptı

Laz Ralli Tahta Araba Yarışları geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da Rize’nin Çamlıhemşin ilçesi Dikkaya köyünde gerçekleşti.

lazralli02.jpg

Günün ilk saatlerinde yarışmacılar atölyelerde araçlarını onarıp lastiklerini yağlayarak yarışlara hazırlandılar.

lazralli03.jpg

Yarışa katılan araçlar arasında orijinal araçlara benzetilen özel yapım tahta arabalar ilgi odağı oldu.

lazralli04.jpg

9-15, 16-40, 40-80 yaş gruplarında üç kategoride gerçekleştirilen yarışmalar öncesi Dikkaya Köyü İlköğretim Okulu’nun bahçe düzenlemesini yapacak sponsorun bulunması için yarış ağası seçimi yapıldı.

20 bin TL’lik bahçe düzenleme giderini üstlenen Av. Mustafa Karaman, yarış ağası seçilerek bir ağacın üzerinde kurulan çardaktan yarışları izlemeye hak kazandı.

lazralli01.jpg

40-80 yaş grubu kategorisinde düzenlenen yarışlar sırasında aracı kontrol etmekte güçlük çeken Hayrettin Karaman kendisini görüntüleyen gazetecilere çarptı. Kazada Karaman kolundan yaralandı.

Yarışmalar sırasında bir yarışmacı da yoldan çıkarak yol kenarındaki arka düştü. Hafif yaralanan yarışmacıya diğer yarışmacılar ve izleyiciler yardım etti.

video1.png

VİDEOYA YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum
Benzer Videolar