1. YAZARLAR

  2. Alihan TELATAR

  3. NOKTA ATIŞI
Alihan TELATAR

Alihan TELATAR

Yazarın Tüm Yazıları >

NOKTA ATIŞI

A+A-

Çaykur Rizespor bu sezon ile birlikte 5 yıldır mücadele ettiği 1. Lig'e bu sezon da iyi başladı ama devamını getiremedi. Her sezon sendrom haline gelen düşüşü bu kez erkenden yaşandı. İstikrarsız oyun hep kafalarda soru işareti bıraktı.
Umudun, inancın ve güvenin tamamen kaybolmaya başladığı bir dönemde Mustafa Denizli'nin gelmesi çok ama çok şeyi değiştirdi. Rizepor asrın transferini gerçekleştirdi. Denizli ile birlikte heyecan ve güven geri geldi. Taraftarın,camianın Rize'nin Başkan ve yönetime bakışı değişti. Kabus bitti yeni bir rüya başladı. Şimdi sıra büyük beklentinin gerçekleşmesine yanı süper lig'e çıkmaya geldi.
Denizli ile birlikte Rizespor artık çok iddialı. Herkes patlama bekliyor. Patlamanın gerçekleşmesi içinde şartların iyi oluşması gerek. Rizespor'un hedefine ulaşması için defanstan forvete kadar kaliteli transferlere ihtiyacı var. Çünkü ilk yarıda özellikle defansta zor anlar yaşadı. Forvette ise Jallow ve Uche olmayınca bırakın gol atmayı pozisyon bile üretemedi. Bu nedenle takıma direk katkı sağlayacak oyuncular gerekli.  Orta saha ve forvet kurgusunun daha güçlenmesi için de ciddi transferler şart. Hem alternatif oyuncu hem de destek mutlaka yapılma.4-5 kariyerli transferle kadro güç ve kalite açısından zenginleşir ve güçleşir.
Mustafa Denizli işini çok iyi bilen bir teknik adam.
Kafasındaki projeyi gerçekleştirmek için Rizespor'a geldi. Burada yaşayacağı sportif başarı da kendisi için çok anlam ifade edecek. Kendisinin de söylediği gibi hayatının en önemli köşe taşı Rize olacak. Bu projesi ile Türkiye'nin her tarafına Rize'den mesaj verecek.
Lig'in 2. yarısı her takım için çok zor geçecek. Her sezon oluşturduğu kadrolarla zaten hedef takım olan Rizespor, Denizli ile birlikte daha büyük bir hedef olmaya devam edecek.Bununla da zor bir yarış. Heyecanı ve çekişmeli bir lig bizi bekliyor.  Denizli ile birlikte sağlanacak olan birlik ve beraberlik Rizespor'u hedefine ulaştırır.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum