1. HABERLER

  2. YÖREDEN SPOR

  3. PAZARSPOR

  4. Pazarspor'da 3 puan sevinci
Pazarspor'da 3 puan sevinci

Pazarspor'da 3 puan sevinci

Pazarspor Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın, son dakikalarda atılan golle aldıkları 3 puanın altın değerinde olduğunu söyledi.

A+A-

Pazarspor’da Ünye galibiyeti umutları son haftaya taşıdı. Kulüp Başkanı Hüseyin Yangın, sakat ve cezalı oyuncularına rağmen Ünye karşısında 3 puanı almanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Zor bir karşılaşma oldu. Bu zorlu karşılaşmadan galip ayrılmak daha da zordu. Berabere razı olma havasında iken bir ara umudumu dahi kesmiştim. Ama son dakikalarda bulduğumuz gol bize altın gibi geldi. 3 puanı aldığımız için sevinçliyiz. İddiamızı son 2 haftaya taşımış olduk.” Dedi
Geçen maçtaki gibi bu karşılaşmanın kahramanının taraftarlar olduğunu ifade eden Yangın, “Taraftarlarımız, özellikle son dakikalarda gösterdikleri destekle maçı kazanmamızda büyük katkı sağladılar. Bu galibiyeti onlara armağan ediyoruz. Ayrıca futbolcularımızı, teknik heyeti ve camiayı tebrik etmek gerekiyor. Hepsi elinden geleni yaptılar” diye konuştu.
Pazarspor Başkanı Hüseyin Yangın, kalan 2 maçta alacakları 6 puanla rakiplerinin de alacakları sonuçlara göre ilk ikiye girme ihtimallerinin bulunduğunu belirterek, “Şimdi önümüzdeki iki maçı da alıp diğer takımların neticelerini bekleyeceğiz. İlk ikiyi yakalama şansımız olabilir. Biz 6 puanı alalım olursa olur, olmazsa klasmana lider olarak gireriz. Pazarspor’un hedefleri tükenmez. İki hafta sonra da yeni hedefimizi belirleriz” dedi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız