1. YAZARLAR

  2. B. Ali KAVALCI

  3. Yenilenen Rize
B. Ali KAVALCI

B. Ali KAVALCI

Yazarın Tüm Yazıları >

Yenilenen Rize

A+A-

Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, yaptığı hummalı çalışmalarla, Rize’yi adeta yeniden şekillendiriyor.

Başkan Bakırcının, kalay gibi hizmetlerini görmezlikten gelmek ne insafla ne de vicdanla bağdaşmaz.

        Sayın Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcının seçim beyannamesin de neler vaat ettiğini şimdi hatırlamıyorum. Fakat yaptığı icraatlara bakarsak, bu gidişle beyannamesinde vaat ettiklerinden fazlasını yapacağı görülüyor.

        Belki üç yıla yaklaşan görev süresinde, Rize’nin yıllardır neşter bekleyen köklü problemlerinin birçoğu halledilemedi. Fakat bu gidişle, Halil Başkanın bu problemleri de kökünden çözeceğine inancımız kuvvetlenmiştir. Bunun ispatı bu zamana kadar yaptığı başarılı çalışmalarıdır. Bu çalışmalarda Rizelilere, yanı hepimize çok önemli görevler düşmektedir. İlaçların çoğu acıdır, fakat şifa bulunca, Allah razı olsun deriz. İyileştik deriz. Şimdi, Rizeliye düşen, Rize’mizin ve yarınlarımızın ve çocuklarımızın geleceği için, gerçek manada elini taşın altına koyup çalışan, Sayın Başkan Halil Bakırcıya köstek değil, hep birlikte destek olmaktır.

        Halil Başkanının Rize’mizin bugünü ve geleceği için yaptığı çalışmaların da ona moral vermek, tebrik etmek, Allah razı olsun demek görevimiz olsa gerek.

        Rize’mizin çıkmaz sokaklarını, çıkılır hale getiren odur. Rize’mizin çamurlu, geçit vermez, çukurlu ve yıllardır aşınmış yollarını kısa zamanda asfaltlayan ve onaran odur. Rize’mizi içilebilir bir suya kavuşturan odur, birçok yeni projeyi başlatan ve yeni projeleri hayata geçiren odur.

        Kısacası Başkan Bakırcı ve ekibi ile birlikte, YENİ BİR RİZE meydana getirmek için neşteri atmış, yılmadan, yorulmadan, korkmadan, şehrimiz yeniden her alanda dizayn ederek, sosyal, ekonomik, mimarı, turizm, sağlık, kültürel, yerel ve modern bir şehir meydana getirmek için var güçü ile çalışmaktadır.

        Sayın Başkan Bakırcı ve oluşturduğu çalışma takımına bu zor fedakârlık ve gayret gerektiren çalışmalarında başarılarının devamını diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
1 Yorum