1. YAZARLAR

  2. Sefer YAZICI

  3. FETTUŞİST DESTEKLİ PKK
Sefer YAZICI

Sefer YAZICI

Yazarın Tüm Yazıları >

FETTUŞİST DESTEKLİ PKK

A+A-

 

Sevgili dostlar ülkem zor günler geçiriyor. Her gün yeni bir şehit haberiyle sarsılıyoruz. Acı ve gözyaşıyla yoğrulmuş tarihimize yeni sayfalar ekliyoruz. Gelen her şehit haberi tüm vatansever sinede derin bir yara daha açmakta. Evet, çok zor günler geçiriyoruz. Peki, nasıl tahlil ediyoruz bütün bu olan biteni. Suçlu sadece bizim gibi düşünmeyenler mi? Suçlu sadece muhalefet veya suçlu sadece Erdoğan’ın şahsında iktidardan seçimle uzaklaştırılan AK Parti mi? PKK’nın veya solculuktan bölücülüğe evirilenlerin hiç mi suçu yok?Buyurun…. 
 

Can alan kan emici vampirleri görmeyip sadece Erdoğan'a ve AK Partiye saydırmak olsa olsa teröre kıyaktır. Hadi diyelim iktidar çözümde yanlış yaptı. Şimdi PKK’ya mermi yağdırıyor. Leşler yere seriliyor. Buda mı yanlış? Velev ki zamanında yanlış yapmıştı iktidar yanlıştan dönmesin mi?

Evet içimiz şehitlerle dağlanırken hep kahroluyoruz. Ama bu pozisyonda bile AK Parti ve Erdoğan düşmanlığı yüzünden PKK’ya onların işbirlikçileri Cihan ve Doğan medyaya seslerini çıkaramayanlar Erdoğan'a küfrediyor. Kesin ulan sesinizi!  Ülkemin reisi cumhurunun fotoğrafının üzerine çarpı atan it sürüleri kendilerine çekidüzen versin. Yeter ulan yeter! Erkekliğinizi AK Parti üzerinde değil, egemen güçler üzerinde deneyin.

Yeter yeter! Sosyal medyanın sözümona milliyetçileri, paralelin nesebi gayri sarih veletleri bakın paylaşımlarınıza kime vuruyorsunuz. İşiniz gücünüz Erdoğan'a vurmak. Vurun haklısınız. Yere düşen bayrağı kaldıran. Türkü Kürde kardeş yapmaya çalışan, alnında secde izi olana vuracaksınız tabi. Siz hicret deyip sıvışacak kadar adisiniz. Himmet deyip zimmete geçirecek kadar sahtekârsınız.

Siz sözde milliyetçiler Erdoğan düşmanlığı yüzünden HDP lı bakanları başımıza bela edecek kadar vatanperversiniz(!) Nedir bu Allah aşkına. Bu dediklerimi yazın bir tarafa. Bu mücadele tüm şerefsiz ittifaklara rağmen, emperyal, ulusal, paralel, milliyetçi görünümlülere rağmen Anadolu’nun yiğit evlatları Balkanlardan Orta Asya’ya Ortadoğu’dan Afrika’ya kadar bütün dünya mazlumlarının duasıyla ayağa kalkacak. Erdoğan’ı düşman belleyip Demirtaş’a kahraman muamelesi yapan Fettuşiler unutmayın sizler Müslüman görünümlü hainlersiniz. 
 

Şehitlerle korkutuluyoruz. Bizler bir gecede binlerce şehitler vermişiz Turan uğruna, nice canlar kaybettik Sarıkamış’ta. Çanakkale’de yüz binler verdik, sorgulamadık. Biliyoruz ki her şey vatan içindi. Şimdi değişen ne? Başka taraflara çekmeye gerek yok. Ne zaman ki memleketin cesur evladı dünya beşten büyük dedi, İsrail’e one minute dedi her şey bitti. Küresel cendere kuruldu. İçimizdeki faiz lobisi. Fettuşilerin vaiz lobisi devreye girdi. Bakın Doğan medya, fettuşistler, marjinal solcular ve orijinal ulusalcılar ittifak halinde koro oluşturdular. Ve şu an bu koroyu dinliyoruz.

7 Haziran sabahını hatırlayın. CHP’li Şafak Pavey DEMİRTAŞ' a “birlikte iyi salladık” demedi mi? CHP'li belediye başkanı pilav dağıtmadı mı HDP barajı aştı diye. Ulan! AK Parti ülke adına çözüm adına adım atınca kalleş. Muhalefet paralel pelesenkleriyle beraber HDP'yı meclise taşıyınca kahraman. Yok öyle yağma.

Sadece AK Partiye saydırarak kurtulamazsınız. “Megri megri” söylediler deyip Demirtaş’ın sazına sap olanlar, sevgi masalına kapılanlar, Tayyip düşmanlığını PKK düşmanlığından üstün tutanlar kaybettiklerini anlayacaklar. Evet terörü Doğu ve Güneydoğulu vatandaş bitirir. Kürt halkı içlerindeki hainleri Ermeni uşaklarını lezbiyen ve gaysever tipleri cezalandırmadıkça bu mesele bitmez. Allahsız PKK’nın peşinden gidecek kadar kavmiyetçiliğe iman eden Kürt aldanmıştır.

İngiliz, Alman ve İsrail bayraklarına sarılarak Kürt davasını savunanlar iflah olmaz. “Haç boynunda Kürt kardeşlerimize selam olsun” diyen Müslümanlara diyecek söz yok. Batsın Ebu Talip milliyetçiliği batsın ne derler enaniyeti’

 

HDP'ye sarılarak çözüm bekleyenlere veyl olsun. “Türk Kürt kardeştir” diye boşa mı bağırdık. Çözüm sürecinde ülkeyi cephaneliğe çevirenler, askere polise tokat atanlar şimdi bir foto ile algı oluşturuyor. İbnesever vekillerinizin fotolarını paylaşın. Benim gibi insaf ehlini bile raydan çıkardınız.

ABD ve emperyallerin kucağında bir Kürdistan’dan devlet olmaz. Oldurmazlar unutun bunu.

Yazık! bu kardeşlik sürecini baltaladınız.

Ben artık tükendim. Kürt bu değildi. Camideki ön safın sabiydi Kürt, hayırların banisiydi Kürt. Yardımların hamisiydi Kürt. Maalesef şimdi kardeşlik hukukunun canisi Kürt denilir hale gelmek üzere.

Eğer iman kardeşliğine inansak illa kavmim demezdik. Eğer Kürdün davasını, ırk ve namus davasını 3, 5 ibnesever savunacaksa davanızda ırkınızda din anlayışınızda sizin olsun. Bu ülkeye, Çanakkale ruhuna ihanet edildi. Yüzyılda bir geçen kardeşlik trenine bomba koyuldu. Sağ olun!

 

Kürt ve Türk bu topraklara sığamıyorsa ecnebiler bizi kabre sığdıracak. Eyvallah 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
4 Yorum