1. HABERLER

  2. OTOMOBİL

  3. İçeriye Giren Sesi Dinliyor
İçeriye Giren Sesi Dinliyor

İçeriye Giren Sesi Dinliyor

Honda'nın en lüks modeli Legend de, Türkiye'de piyasaya sunuldu.

A+A-

Honda’nın lüks sınıftaki modeli olan Legend, Türkiye'de piyasaya çıktı. Tamamen yenilenen ve bir dizi yenilikçi teknolojiyle donatılan Legend, 145 bin YTL'lik fiyata sahip.

Zarif tasarımı, dinamik hatlarıyla dikkat çeken Legend, genişleyen iç mekanıyla konforu üst düzeye taşırken, özel olarak geliştirilmiş bir sistemle de, yolcularının gürültüsüz seyahat etmelerini sağlıyor. Kabine giren düşük frekanslı sesler, Legend için geliştirilmiş "Aktif Gürültü Engelleme" (Active Noise Cancellation - ANC) ünitesi tarafından ortadan kaldırılıyor. Sistem, tavan konsolunda bulunan iki mikrofon kullanılıyor. Mikrofonlar, içeride motor veya aktarma organlarından kaynaklanan bir gürültü olup olmadığını dinliyor. Şayet varsa, o zaman bir "karşı frekans" oluşturuyor ve bu ters ses sinyallerini, müzik sisteminin hoparlörlerine gönderiyor. Böylece içeride sessiz bir ortam yaratıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız