1. YAZARLAR

  2. Hızır TONYALI

  3. İlgiye layık olmak...
Hızır TONYALI

Hızır TONYALI

Yazarın Tüm Yazıları >

İlgiye layık olmak...

A+A-

Pazar53, “Haberin pazarı” sloganıyla yeni yayın dönemine giriş yaptı.

Yeni bir yüz ve genişletilmiş kadrosuyla hem tasarımında hem de anlayışında bir adım ileri giderek profesyonel yayına geçen yöresel haber sitemize, geçen 1 haftalık süre içerisinde olumlu olumsuz birçok tepkiler aldık.

Pazar53, 7 yıl önce başlattığı yöresel haber mantalitesini, sağlam temeller üzerine oturtarak yoluna devam etme kararlılığını ortaya koydu aslında yenilenme ile. Bizim bu kararlılığımızı destekleyen ve duygularını bizzat paylaşan herkese yürekten teşekkür ediyoruz. Ne kadar çok dostumuz varmış demekten kendimiz alamadık. Açıkçası, sorumluluklarımızı bir kez daha hatırlama fırsatı bulduk bu ilgiye layık olmak için.

Pazar53 şimdiye kadar kendi yağıyla kavruldu. Bundan sonra ise kesinlikle hiçbir maddi sıkıntı yaşamadan ayakları üzerinde yoluna devam edecek güç ve donanıma da sahiptir. Ancak, başlatmış olduğumuz yeniliklerin bir adımlık kalmasına bu saatten sonra razı olamayız. Adımlarımızı sıklaştırıp her gün farklı yeniliklerle, başlattığımız bu atılımların devamını getirme uğraşısı içerisinde olacağız. Öncelikle bizlere reklâm konusunda destek sözü veren dostlara teşekkür ediyoruz. Reklâmların getirisi kesinlikle okuyucularımıza hizmet olarak geri dönecektir. Bugüne kadar fedakârlıkla yaşattığımız Pazar53, bugünden sonra da aynı fedakârlıklarla yoluna devam edecek. Elde edilecek gelirler ise Pazar53’ün genişlemesi ve büyümesinde kullanılacak. Büro çalışmalarımızı hızlandırarak ekip arkadaşlarımızla bir oluşum için harekete geçmiş bulunuyoruz. Kurmuş olduğumuz temsilcilik ağını genişleterek kadrolu eleman takviyesi ile daha güncel ve araştırmacı bir yapıya kavuşacağımız günler çok uzak değil. Reklâm gelirlerinin payına göre Pazar53’ün genişleme alanı da büyüyecek.

Bu anlamda yenilik hareketimizi başlattığımız son bir haftalık süre içerisinde bizdeki heyecanı kendi yüreğinde hissedip duygularını açık yüreklilikle paylaşan herkese tekrar teşekkür ediyor ve ilgiye layık olma sorumluluğuna sadık kalacağımızı taahhüt ediyoruz.

Mutlu Haftalar...
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Yeni dezenformasyon yasası ve kişisel verilerin korunması kanununa göre; kişilik haklarına yönelik her türlü yayın suç teşkil ettiğinden, kurallara aykırı yorumlar onaylanmamaktadır. Lütfen bir aşağıdaki facebook yorumları bölümünü kullanınız
2 Yorum