1. HABERLER

  2. YURT VE DÜNYA

  3. Ak Parti'nin listeleri de tamam
Ak Parti'nin listeleri de tamam

Ak Parti'nin listeleri de tamam

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin İstanbul 1. bölge 1. sıra milletvekili adayı oldu. İşte tüm Türkiye tam liste:

A+A-

Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun ile TBMM Başkan Vekili İsmail Alptekin listede yer almadı. Bazı bakanlar da sürpriz bir şekilde memleketleri yerine farklı şehirlerden aday gösterildi. Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin Antalya'dan, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Eskişehir'den, Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen Mersin'den, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül İzmir'den aday gösterdi.
AK Parti'nin 22 Temmuz seçimleri için hazırladığı aday listesi sürprizlere sahne oldu. Başbakan Erdoğan, seçim bölgesi Siirt yerine İstanbul 1. bölge 1. sıra adayı oldu. Kabine üyelerinden sadece Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun aday listesinde yer almazken, TBMM Başkan Vekili İsmail Alptekin de liste dışı kaldı. AK Parti listesinde Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül Kayseri 1. sıradan, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin Antalya 1. sıradan, Başmüzakereci ve Devlet
Bakanı Ali Babacan Ankara 1. Bölge 2. sıradan, Devlet Bakanı Beşir Atalay Ankara 2. Bölge 1. sıradan, Devlet Bakanı Mehmet Aydın İzmir 1. Bölge 1. sıradan, Devlet Bakanı Nimet Çubukçu İstanbul 2. Bölge 3. sıradan, Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen Mersin 1. sıradan, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül İzmir 2. Bölge 1. sıradan, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan Eskişehir 1. sıradan, Sağlık Bakanı Recep Akdağ Erzurum 1. sıradan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Murat Başesgioğlu İstanbul 2. Bölge 2. sıradan, Bayındırlık
ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak Trabzon 1. sıradan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Hilmi Güler Ordu 1. sıradan, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik Van 1. sıradan, Çevre ve Orman Bakanı Osman Pepe Kocaeli 2. sıradan, Kültür ve Turizm Bakanı Atilla Koç Aydın 1. sıradan, Tarım ve Köyişleri Bakanı Mehdi Eker Diyarbakır 1. sıradan, Eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu İstahbul 3. Bölge 1. sıradan, Uaştırma eski Bakanı Binali Yıldırım Erzincan 1. sıradan, Adalet eski Bakanı Cemil Çiçek Ankara 1. Bölge 1.
sıradan aday oldu. Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun ise aday listesinde yer almadı.

PARTİ KURMAYLARI GARANTİ SIRALARA YERLEŞTİRİLDİ
AK Parti Merkez Yürütme Kurulu üyeleri listenin garanti yerlerinden aday gösterildi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Dengir Mir Mehmet Fırat Adana 1. sıradan, Genel Başkan Danışmanı Akif Gülle Amasya 1. sıradan, Genel Başkan Yardımcısı Bülent Gedikli Ankara 1. Bölge 3. sıradan, Grup Başkan Vekili Salih Kapusuz Ankara 2. Bölge 2. sıradan, Grup Başkan Vekili Faruk Çelik Bursa 1. sıradan, Genel Başkan Yardımcısı Necati Çetinkayaı Elazığ 1. sıradan, Grup Başkan Vekili Sadullah Ergin Hatay 1. sıradan, Genel
Başkan Yardımcısı Edibe Sözen İstanbul 1. Bölge 3. sıradan, Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı İstanbul 2. Bölge 1. sıradan, Genel Sekreter İdris Naim Şahin İstanbul 2. Bölge 2. sıradan, Genel Başkan Yardımcısı Nazım Ekren İstanbul 2. Bölge 3. sıradan, Genel Başkan Yardımcısı Nihat Ergün Kocaeli 1. sıradan, Grup Başkan Vekili Eyüp Fatsa Ordu 2. sıradan, Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli Sakarya 1. sıradan, Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Ayalan Tokat 1. sıradan aday gösterildi.
İŞTE TAM LİSTE:
AK Parti'nin 22 Temmuz'da yapılacak milletvekili
seçimlerine ilişkin Yüksek Seçim Kuruluna verdiği aday listesi belli oldu.
İllere göre adayların sıraları şöyle:

ADANA
1 DENGİR MİR MEHMET FIRAT
2 ÖMER ÇELİK
3 NECDET ÜNÜVAR
4 FATOŞ GÜRKAN
5 VAHİT KİRİŞÇİ
6 ALİ KÜÇÜKAYDIN
7 AHMET EMRE BİLGİLİ
8 BURHAN ÜLGER
9 ELİF UÇAR
10 MAHMUT ÇELİKCAN
11 KÜRŞAT AKPINAR
12 BEKİR SARI
13 AYSEL GÜLBAHAR
14 KAMİL YILDIRIM

ADIYAMAN
1 FEHMİ HÜSREV KUTLU
2 AHMET AYDIN
3 ŞEVKET GÜRSOY
4 MEHMET ERDOĞAN
5 İCLAL YALÇIN TUTUŞ

AFYONKARAHİSAR
1 SAİT AÇBA
2 VEYSEL EROĞLU
3 HALİL AYDOĞAN
4 AHMET KOCA
5 ZEKERİYA ASLAN
6 TÜRKAN BUĞRA
7 ALİ ÖZKAYA

AĞRI
1 YAŞAR ERYILMAZ
2 CEMAL KAYA
3 MEHMET HANİFİ ALIR
4 FATMA KOTAN
5 ABDULKERİM AYDEMİR

AMASYA
1 AKİF GÜLLE
2 AVNİ ERDEMİR
3 EMİN ÇUBIKCI

ANKARA (1. BÖLGE)
1 CEMİL ÇİÇEK
2 ALİ BABACAN
3 BÜLENT GEDİKLİ
4 NAZMİ HALUK ÖZDALGA
5 ZEYNEP DAĞI
6 MEHMET ZEKAİ ÖZCAN
7 FARUK KOCA
8 BURHAN KAYATÜRK
9 YADİGAR GÖKALP
10 ZELKİF KAZDAL
11 AHMET SİNAN POYRAZ
12 HASAN GAZİ ÖZER
13 SEBAHİTTİN KORKMAZ
14 HASAN KAŞIKARA
15 METİN ÇİNAR

ANKARA (ANKARA 2. BÖLGE)
1 BEŞİR ATALAY
2 SALİH KAPUSUZ
3 MEHMET ZAFER ÇAĞLAYAN
4 MUSTAFA SAİD YAZICIOĞLU
5 AHMET İYİMAYA
6 REHA DENEMEÇ
7 HALUK İPEK
8 AŞKIN ASAN
9 MUSTAFA TUNA
10 EMRULLAH İŞLER
11 NURDAN ŞANLI
12 NİHAT ÖZÇELİK
13 NAZLI ERGÜL
14 AVNİ ERDOĞAN

ANTALYA
1 MEHMET ALİ ŞAHİN
2 SADIK BADAK
3 ABDURRAHMAN ARICI
4 MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU
5 YUSUF ZİYA İRBEÇ
6 AYŞE GÜLİZ YILMAN
7 HAMZA TAŞ
8 OSMAN AKMAN
9 KAMİLE YILDIRIM GÜLGÜN
10 CAHİT KÖŞKER
11 KEMAL KAÇMAZ
12 MESUT KOCAGÖZ
13 KAAN OSMAN SARIOĞLU

ARTVİN
1 ERTEKİN ÇOLAK
2 HÜSEYİN SİNAN ALTUNSOY

AYDIN
1 ATİLLA KOÇ
2 MEHMET ERDEM
3 AHMET ERTÜRK
4 SEMİHA ÖYÜŞ
5 SEBAHATTİN AKKIN
6 ALİ METİN AKAR
7 NERMİN RUNYAN
8 MEHMET KIRLIOĞLU

BALIKESİR
1 AHMET EDİP UĞUR
2 MEHMET CEMAL ÖZTAYLAN
3 AYŞE AKBAŞ
4 İSMAİL ÖZGÜN
5 ALİ OSMAN SALİ
6 ZEKAİ KAFAOĞLU
7 ÖZKAN KOSTAK
8 ÖMER ERTUĞRUL BİLGİN

BİLECİK
1 FAHRETTİN POYRAZ
2 SELMA GÖZLEV

BİNGÖL
1 CEVDET YILMAZ
2 YUSUF COŞKUN
3 KAZIM ATAOĞLU

BİTLİS
1 ZEKİ ERGEZEN
2 VAHİT KİLER
3 CEMAL TAŞAR
4 MEHMET ALİ ASLAN

BOLU
1 METİN YILMAZ
2 YÜKSEL COŞKUNYÜREK
3 FATİH METİN

BURDUR
1 BAYRAM ÖZÇELİK
2 MEHMET ALP
3 BEYTULLAH OKAY

BURSA
1 FARUK ÇELİK
2 MEHMET ALTAN KARAPAŞAOĞLU
3 HAYRETTİN ÇAKMAK
4 MEHMET EMİN TUTAN
5 CANAN CANDEMİR ÇELİK
6 MEHMET TUNÇAK
7 SEDAT KIZILCIKLI
8 ALİ KOYUNCU
9 ALİ KUL
10 MEHMET OCAKDEN
11 CENNET CANKILIÇ
12 MUSTAFA DÜNDAR
13 MUHAMMET MUFİT AYDIN
14 AHMET YAŞAR AKBEY
15 TÜLİN KARA
16 GÖKAY BİLİR

ÇANAKKALE
1 MEHMET DANİŞ
2 MÜJDAT KUŞKU
3 HÜSEYİN AVNİ ŞENOĞLU
4 İBRAHİM USLAN

ÇANKIRI
1 NURETTİN AKMAN
2 SUAT KINIKLIOĞLU
3 TEVFİK AKBAK
ÇORUM
1 AGAH KAFKAS
2 CAHİT BAĞCI
3 MURAT YILDIRIM
4 AHMET AYDOĞMUŞ
5 İLKNUR ÇETİN

DENİZLİ
1 MEHMET YÜKSEL
2 SELMA ALİYE KAVAF
3 MEHMET SALİH ERDOĞAN
4 MİTHAT EKİCİ
5 ŞAHİN TİN
6 CAHİT ÖZKAN
7 NİYAZİ VURAL

DİYARBAKIR
1 MEHMET MEHDİ EKER
2 KUTBETTİN ARZU
3 M. İHSAN ARSLAN
4 ABDURRAHMAN KURT
5 OSMAN ASLAN
6 ALİ İHSAN MERDANOĞLU
7 MAHMUT ERDOĞMUŞ
8 AYŞEGÜL JALE SARAÇ
9 MELİK ADNAN ÇELİK
10 MEHMET MURAT KABAR

EDİRNE
1 NECDET BUDAK
2 İSMAİL ÖMER ERAKMAN
3 NEŞE COŞKUN
4 ŞEMSETTİN EMİR

ELAZIĞ
1 MEHMET NECATİ ÇETİNKAYA
2 HAMZA YANILMAZ
3 FARUK SEPTİOĞLU
4 TAHİR ÖZTÜRK
5 FEYZİ İŞBAŞARAN

ERZİNCAN
1 BİNALİ YILDIRIM
2 SEBAHATTİN KARAKELLE
3 YÜKSEL ÇAKIR

ERZURUM
1 RECEP AKDAĞ
2 MUZAFFER GÜLYURT
3 FAZİLET DAĞCI ÇIĞLIK
4 İBRAHİM KAVAZ
5 SAADETTİN AYDIN
6 MUHYETTİN AKSAK
7 AHMET ER

ESKİŞEHİR
1 KEMAL UNAKITAN
2 HASAN MURAT MERCAN
3 EMİN NEDİM ÖZTÜRK
4 AYŞE FERT DÖKMECİ
5 SÜLEYMAN REYHAN
6 ETHEM KALIN

GAZİANTEP
1 MEHMET ŞİMŞEK
2 FATMA ŞAHİN
3 MEHMET SARI
4 MAHMUT DURDU
5 MEHMET ERDOĞAN
6 İBRAHİM HALİL MAZICIOĞLU
7 ÖZLEM MÜFTÜOĞLU
8 MEHMET İHSAN TAHMAZOĞLU
9 MUHİTTİN ŞİMŞEK
10 YUSUF POLAT

GİRESUN
1 NURETTİN CANİKLİ
2 HACI HASAN SÖNMEZ
3 ALİ TEMÜR
4 MUSTAFA DEMİRCİ
5 ADEM TATLI

GÜMÜŞHANE
1 KEMALETTİN AYDIN
2 AYDIN PİŞİREN

HAKKARİ
1 RÜSTEM ZEYDAN
2 ABDULMUTTALİP ÖZBEK
3 MEHMET ERTUŞ

HATAY
1 SADULLAH ERGİN
2 ORHAN KARASAYAR
3 MUSTAFA ÖZTÜRK
4 ABDÜLHADİ KAHYA
5 FEVZİ ŞANVERDİ
6 HÜSEYİN DİLMEÇ
7 FİLİZ ÖZÇÖREKÇİ
8 AHMET DEMİRTAŞ
9 ATİKE AYNUR KARAÇETE
10 KASIM ACEM

ISPARTA
1 SÜREYYA SADİ BİLGİÇ
2 MEHMET SAİT DİLEK
3 HAYDAR KEMAL KURT
4 KEZİBAN AYŞEGÜL DURSUN
5 UĞUR BÜYÜKÇULCU

MERSİN
1 KÜRŞAD TÜZMEN
2 MEHMET ZAFER ÜSKÜL
3 ALİ ER
4 ÖMER İNAN
5 ALİ AYDOĞAN
6 AHMET DOĞAN
7 AFİTAP MELİKE ŞAVUR
8 MUSTAFA ERİM
9 ERDOĞAN GÜNAL
10 MAHMUT ÜNDAR
11 ALİ DENİZ
12 HİKMET KÖNTE

İSTANBUL (1. BÖLGE)
1 RECEP TAYYİP ERDOĞAN
2 ERTUĞRUL GÜNAY
3 EDİBE SÖZEN
4 İRFAN GÜNDÜZ
5 MUSTAFA ATAŞ
6 MESUDE NURSUNA MEMECAN
7 NUSRET BAYRAKTAR
8 MEHMET SEKMEN
9 ÖZLEM PİLTANOĞLU TÜRKÖNE
10 HASAN KEMAL YARDIMCI
11 HÜSEYİN BESLİ
12 MEHMET BEYAZIT DENİZOLGUN
13 İDRİS GÜLLÜCE
14 İSMET UÇMA
15 NUMAN GÜZEY
16 RAHİME AKDOĞAN
17 AHMET BERAT ÇONKAR
18 ABDÜLKADİR ÖMER ABAMOR
19 TALAT İÇÖZ
20 PERİHAN PAKSOY SEVENCAN
21 ÖMER FATİH SAYAN
22 İSMAİL BÜTÜN
23 AHMET HULUSİ BATU
24 HÜLYA GÖBELOĞLU

İSTANBUL (2. BÖLGE)
1 HAYATİ YAZICI
2 MURAT BAŞESGİOĞLU
3 NİMET ÇUBUKÇU
4 EGEMEN BAĞIŞ
5 BURHAN KUZU
6 AYŞENUR BAHÇEKAPILI
7 ÖMER DİNÇER
8 OSMAN GAZİ YAĞMURDERELİ
9 CANAN KALSIN
10 NECAT BİRİNCİ
11 ALAATTİN BÜYÜKKAYA
12 RECEP KORAL
13 SEVİM SAVAŞER
14 ATİLA AYDINER
15 MUHAMMET YENEL
16 HAYRİ BARAÇLI
17 CANAN BAYKURT
18 OSMAN KÖKSAL
19 HİDAYET IŞIK
20 MUAMMER BİRDAL
21 AYHAN DOĞAN

İSTANBUL (3. BÖLGE)
1 ABDÜLKADİR AKSU
2 İDRİS NAİM ŞAHİN
3 NAZIM EKREN
4 GÜLDAL AKŞİT
5 MEHMET MÜEZZİNOĞLU
6 REHA ÇAMUROĞLU
7 LOKMAN AYVA
8 MEHMET DOMAÇ
9 İBRAHİM YİĞİT
10 FEYZULLAH KIYIKLIK
11 ÜNAL KACIR
12 HALİDE İNCEKARA
13 FUAT BOL
14 ALEV DEDEGİL
15 YAHYA BAŞ
16 TÜLAY KAYNARCA
17 SALİH AYNURAL
18 AHMET AYDIN
19 MUSTAFA PAŞALIOĞLU
20 BERKANT MUTLU
21 PELİN ŞAHİN YARBAĞ
22 FETHİ KAYA
23 ŞENOL ÇELİK
24 MEHMET ŞÜKRÜ DOĞAN
25 MEHMET SALİH ÖZBEK

İZMİR (1. BÖLGE)
1 MEHMET AYDIN
2 FATMA SENİHA NÜKHET HOTAR GÖKSEL
3 MEHMET SAYIM TEKELİOĞLU
4 İBRAHİM HASGÜR
5 TUĞRUL YEMİŞÇİ
6 ALİ AŞLIK
7 CEMAL İPEKOĞLU
8 ŞULE BAYILMAZ GERGÖZ
9 NAZMİ KALYONCU
10 ZAFER KÜRKCÜ
11 BETÜL CANFEZA ŞEN
12 TALAT YALVAÇ

İZMİR (2. BÖLGE)
1 MEHMET VECDİ GÖNÜL
2 İSMAİL KATMERCİ
3 TAHA AKSOY
4 ERDAL KALKAN
5 ZEKERİYA AKÇAM
6 NEBAHAT YANGÖZ
7 MEHMET DUMAN
8 CEMAL ÖZTÜRK
9 MUSTAFA ÖZKENT
10 UĞUR TÜRKAN
11 ÖZEN KIZILIRMAK
12 ALİ ASLAN

KARS
1 ZEKİ KARABAYIR
2 MAHMUT ESAT GÜVEN
3 YÜCEL AYDIN

KASTAMONU
1 HAKKI KÖYLÜ
2 HASAN ALTAN
3 MUSA SIVACIOĞLU
4 HAKAN DİKMENLİOĞLU

KAYSERİ
1 ABDULLAH GÜL
2 SADIK YAKUT
3 TANER YILDIZ
4 YAŞAR KARAYEL
5 MUSTAFA ELİTAŞ
6 AHMET ÖKSÜZKAYA
7 MEHMET BAHAETTİN CEBECİ
8 MURAT CAHİD CINGI

KIRKLARELİ
1 AHMET GÖKHAN SARIÇAM
2 ŞENOL GÜRŞAN
3 CENGİZ KONCA

KIRŞEHİR
1 MİKAİL ARSLAN
2 ABDULLAH ÇALIŞKAN
3 MUZAFFER ASLAN

KOCAELİ
1 NİHAT ERGÜN
2 OSMAN PEPE
3 FİKRİ IŞIK
4 EYÜP AYAR
5 AZİZE SİBEL GÖNÜL
6 MUZAFFER BAŞTOPÇU
7 NEVZAT DOĞAN
8 AHMET ŞADİ GÜNGÖR
9 İSMAİL HAKKI ŞAHİN

KONYA
1 SAMİ GÜÇLÜ
2 HASAN ANGI
3 ÖZKAN ÖKSÜZ
4 ORHAN ERDEM
5 AYŞE TÜRKMENOĞLU
6 HÜSNÜ TUNA
7 HARUN TÜFEKÇİ
8 KERİM ÖZKUL
9 ABDULLAH ÇETİNKAYA
10 MUSTAFA KABAKCI
11 AHMET BÜYÜKAKKAŞLAR
12 MUHARREM CANDAN
13 ALİ ÖZTÜRK
14 MUSTAFA ÇEVİK
15 MUSTAFA ŞENOL
16 BÜLENT ARI

KÜTAHYA
1 SONER AKSOY
2 İSMAİL HAKKI BİÇER
3 HÜSNÜ ORDU
4 HASAN FEHMİ KİNAY
5 HÜSEYİN TUĞCU
6 ALAETTİN GÜVEN

MALATYA
1 MAHMUT MÜCAHİT FINDIKLI
2 ÖMER FARUK ÖZ
3 ÖZNUR ÇALIK
4 İHSAN KOCA
5 FUAT ÖLMEZTOPRAK
6 MEHMET ŞAHİN
7 ABDULLAH ERASLAN

MANİSA
1 BÜLENT ARINÇ
2 HÜSEYİN TANRIVERDİ
3 MEHMET ÇERÇİ
4 RECAİ BERBER
5 İSMAİL BİLEN
6 BAHADIR NAHİT YENİŞEHİRLİOĞLU
7 SÜLEYMAN TURGUT
8 ŞULE TUNALI
9 MURAT ERBİL
10 RAMAZAN SEVİNÇ

KAHRAMANMARAŞ
1 MEHMET SAĞLAM
2 VEYSİ KAYNAK
3 NEVZAT PAKDİL
4 AVNİ DOĞAN
5 FATİH ARIKAN
6 CAFER TATLIBAL
7 SITKI GÜVENÇ
8 SABRİ TÜRKKAHRAMAN

MARDİN
1 SÜLEYMAN ÇELEBİ
2 SÜLEYMAN BÖLÜNMEZ
3 CÜNEYT YÜKSEL
4 GÖNÜL BEKİN ŞAHKULUBEY
5 VEYSİ KAYA
6 AHMET MUNİP YILDIZOĞLU

MUĞLA
1 YÜKSEL ÖZDEN
2 MEHMET NİL HIDIR
3 TÜLİN SUNA ŞAHİN
4 ALİ BOĞA
5 BÜLENT DEMİR
6 ABDULLAH MENGÜ ŞAHİN

MUŞ
1 MEDENİ YILMAZ
2 SERACETTİN KARAYAĞIZ
3 FARUK IŞIK
4 SADETTİN KILIÇ

NEVŞEHİR
1 AHMET ERDAL FERALAN
2 RITVAN KÖYBAŞI
3 MAHMUT DEDE

NİĞDE
1 İSMAİL GÖKSEL
2 MUHARREM SELAMOĞLU
3 ZAFER AYDIN ECEMİŞ

ORDU
1 MEHMET HİLMİ GÜLER
2 EYÜP FATSA
3 ENVER YILMAZ
4 MUSTAFA HAMARAT
5 AYHAN YILMAZ
6 ABDURRAHMAN TOMAKİN
7 HASAN KARAOĞLAN

RİZE
1- BAYRAM ALİ BAYRAMOĞLU
2- LÜTFÜ ÇIRAKOĞLU
3- HASAN KARAL

SAKARYA
1- ŞABAN DİŞLİ
2- HASAN ALİ ÇELİK
3- EROL ASLAN CEBECİ
4- AYHAN SEFER ÜSTÜN
5- RECEP YILDIRIM
6- ESAT PINARBAŞI

SAMSUN
1- MUSTAFA DEMİR
2- CEMAL YILMAZ DEMİR
3- SUAT KILIÇ
4- BİRNUR ŞAHİNOĞLU
5- AHMET YENİ
6- FATİH ÖZTÜRK
7- KERİM TAŞKIRAN
8- BURHAN ERSOY
9- SADULLAH KİRENCİ

SİİRT
1- AFİF DEMİRKIRAN
2- MEMET YILMAZ HELVACIOĞLU
3- BAYRAM KIZILAY

SİNOP

1- ABDURRAHMAN DODURGALI
2- KADİR TINGIROĞLU
3- UĞUR GİRESUN

SİVAS
1- MEHMET MUSTAFA AÇIKALIN
2- HAMZA YERLİKAYA
3- SELAMİ UZUN
4- OSMAN KILIÇ
5- BEKİR ULUBAŞ
6- ALİ TURAN

TEKİRDAĞ
1- TEVFİK ZİYAEDDİN AKBULUT
2- NECİP TAYLAN
3- GÜLAY DALYAN
4- SAİT YAZI
5- İLHAN DURAK

TOKAT
1- ŞÜKRÜ AYALAN
2- ZEYİD ASLAN
3- OSMAN DEMİR
4- Hüseyin Gülsün
5- DİLEK YÜKSEL
6- MUSTAFA BOYRAZ
7- AHMET İPEK

TRABZON
1- FARUK NAFIZ ÖZAK
2- CEVDET ERDÖL
3- KEMALETTİN GÖKTAŞ
4- MUSTAFA CUMUR
5- SAFİYE SEYMENOĞLU
6- ASIM AYKAN
7- AHMET METİN GENÇ
8- ARİF KORKMAZ

TUNCELİ
1- HAYDAR DOĞAN
2- KEVSER FATİME AKYÜREKLİ

ŞANLIURFA
1- SABAHATTİN CEVHERİ
2- ZÜLFÜKAR İZOL
3- EYYÜP CENAP GÜLPINAR
4- YAHYA AKMAN
5- ABDURRAHMAN MÜFİT YETKİN
6- ÇAĞLA AKTEMUR ÖZYAVUZ
7- RAMAZAN BAŞAK
8- ABDULKADİR EMİN ÖNEN
9- MUSTAFA KUŞ
10- HÜSEYİN ATAŞ
11- YUSUF AKSOY

UŞAK
1- MUSTAFA ÇETİN
2- NURİ USLU
3- MEHMET ALTAY

VAN
1- HÜSEYİN ÇELİK
2- İKRAM DİNÇER
3- KEREM ALTUN
4- KAYHAN TÜRKMENOĞLU
5- GÜLŞEN ORHAN
6- YEKTA HAYDAROĞLU
7- HALİL KAYA

YOZGAT
1- MEHMET ÇİÇEK
2- BEKİR BOZDAĞ
3- ABDULKADİR AKGÜL
4- MEHMET YAŞAR ÖZTÜRK
5- OSMAN COŞKUN
6- İSKENDER MİNAR

ZONGULDAK
1- KÖKSAL TOPTAN
2- FAZLI ERDOĞAN
3- POLAT TÜRKMEN
4- GÜNYAMİN BOSTANCI
5- MUSTAFA DEMİRAY

AKSARAY
1- ALİ RIZA ALABOYUN
2- RUHİ AÇIKGÖZ
3- İLKNUR İNCEÖZ
4- AHMET YAŞAR

BAYBURT
1-ÜLKÜ GÖKALP GÜNEY
2- FETANİ BATTAL

KARAMAN
1- LUTFİ ELVAN
2- MEVLÜT AKGÜN
3- MUSTAFA BAYIR

KIRIKKALE
1- VAHİT ERDEM
2- MUSTAFA ÖZBAYRAK
3- TURAN KIRATLI
4- ORHAN AYTEKİN

BATMAN
1- AHMET İNAL
2- MEHMET EMİN EKMEN
3 MEHMET NEZİR NASIROĞLU
4 MEHMET ALİ SUÇİN

ŞIRNAK
1- ABDULLAH VELİ SEYDA
2- İBRAHİM HAKKI BİRLİK
3- İBRAHİM BAYKAL

BARTIN
1- YILMAZ TUNÇ
2- İBRAHİM KAYIŞ

ARDAHAN
1- SAFFET KAYA
2- GÜRBÜZ AYAS

IĞDIR
1- ALİ GÜNER
2- YAŞAR AKKUŞ

YALOVA
1- İLHAN EVCİN
2- TEMEL COŞKUN

KARABÜK
1- MUSTAFA ÜNAL
2- MEHMET CEYLAN
3- CUMHUR ÜNAL

KİLİS

1- HASAN KARA
2- HÜSEYİN DEVECİOĞLU

OSMANİYE
1- İBRAHİM METE DOĞRUER
2- DURDU MEHMET KASTAL
3- MEHMET SARI
4- ABDULLAH ÇOLAK

DÜZCE
1- YAŞAR YAKIŞ
2- Celal Erbay
3- METİN KAŞIKOĞLU

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.